Modern Studio Between Palermo And Recoleta

  • 41 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 2 goście
  • 1 łożko

Modern Studio Between Palermo And Recoleta Buenos Aires oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Fondo Nacional de las Artes, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. 1-pokojowy apartament oferuje słoneczny taras oraz basen.

Ten apartament oferuje balkon, miejsce do siedzenia i pełnowymiarową kuchnię, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Odpoczywającym Modern Studio Between Palermo And Recoleta oferuje solarium.

Dla tych, którzy wolą gotować własne posiłki, ten apartament wyposażony jest w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Cementerio de la Recoleta znajduje się 1 km od apartamentu o powierzchni 41 m². Teatro Colón też jest blisko, 3 km stąd. Obiekt ma dogodną lokalizację w zasięgu ręki od stacji metra Scalabrini Ortiz. Ogród japoński leży w odległości 13-minutowego spaceru. Modern Studio Between Palermo And Recoleta znajduje się 3 km od dworca kolejowego Once.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Modern Studio Between Palermo And Recoleta Buenos Aires
Acogedor Departamento En Palermo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Acogedor Departamento En Palermo

122 m od nieruchomości
Matteus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Matteus

9.7
Wyjątkowy 0 opinii
258 m od nieruchomości
Amplio 2 Dormitorios En Palermo Con Patio - 4 Personas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amplio 2 Dormitorios En Palermo Con Patio - 4 Personas

296 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Jorge Newbery
    4,7 km

    Stacje kolejowe

    Palermo Station
    2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen na dachu
    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Słoneczny taras
    • Solarium

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 05:00 do 10:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Modern Studio Between Palermo And Recoleta akceptuje zwierzęta?
      Niestety Modern Studio Between Palermo And Recoleta nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy Modern Studio Between Palermo And Recoleta posiada kuchnię?
      W Modern Studio Between Palermo And Recoleta goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Jorge Newbery
    4,7 km

    Stacje kolejowe

    Palermo Station
    2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Modern Studio Between Palermo And Recoleta Buenos Aires

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij